W związku z ciągłym rozwojem i potrzebami pracowniczymi firma Transelephant prowadzi nabór na stanowisko spedytora międzynarodowego. Poniżej znajdą Państwo główne zadania dotyczące tego stanowiska oraz profil kandydata:

Główne zadania:

  • Organizacja,nadzór i bieżąca obsługa zleceń międzynarodowej spedycji drogowej
  • Monitorowanie i kontrolę realizacji zleceń
  • Prowadzenie dokumentacji operacyjnej
  • Utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z Klientami i podwykonawcami

Oczekiwania:

  • Minimum 1,5 roku doświadczenia zawodowego w międzynarodowej spedycji drogowej
  • Dobra znajomość rynku przewoźników
  • Umiejętność i doświadczenie w pozyskiwaniu klientów na usługi spedycyjne oraz umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • Własna baza klientów
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i planowania załadunków
  • Dobra orientacja w przepisach spedycyjnych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnego działania
  • Biegła znajomość co najmniej jednego języka zachodnioeuropejskiego (najchętniej angielski ), znajomość większej ilości będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Wykształcenie min. średnie
  • Wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Dobre warunki pracy w rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji, dobre warunki finansowe

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie ofert (CV,list motywacyjny, zdjęcie) na firmowy adres e-mail - z dopiskiem " Spedytor międzynarodowy" w temacie wiadomości. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane oferty. Prosimy o dodanie klauzuli o ochronie danych osobowych.

TransElephant - dane kontaktowe

tel/fax: +48 58 663 60 60

transelephant@transelephant.com